Przydatne linki

Zapraszam na stronę BigCATs.

BigCATs to marka produkowanych legowisk przez nas samych w oparciu o doświadczenie i wymagania hodowcy, połączone z profesjonalnym podejściem. Projektujemy także i wykonujemy zabawki (piórka i wędki).

BC o także nazwa naszego sklepu z ofertą profesjonalnych i praktycznych transporterów i klatek dla hodowców i normalnych użytkowników, a także wiele innych artykułów przydatnych w domu i podróży.

Nasze stoisko można spotkać na większości wystaw kotów rasowych w Polsce, a także wystawach w krajach europy.

www.BigCATs.pl

Legowiska

Bezkompromisowość w podejściu do jakości jest naszą dewizą. Oferujemy produkty dla kotów domowych, a także kolorystyczne zamówienia na produkty indywidualne. Stale pojawiają się nowe pomysły i projekty. 

Wykonujemy także indywidualne zamówienia i jednostkowe pomysły, które wykonujemy wg wskazań. Wszelkie modyfikacje wprowadzamy na skutek doświadczeń oraz sugestii użytkowników oraz hodowców.

PORADŹ SIĘ NAS, O LEGOWISKO DLA TWOJEGO KOTA.

Polecamy karmy HAPPY CAT.

Nasza hodowla od pewnego czasu złączyła swoją przyszłość z niemieckim producentem karm suchych i mokrych Happy Cat. To niemiecka marka (nie koncernowa), która oferuje produkty na bazie mięsa i innych składników pochodzących wyłącznie z kontrolowanych farm wokół zakładu w niemieckiej Bawarii. Jakość składników to przeznaczenie do spożycia dla ludzi, co oznacza, że mamy do czynienia z pełnoprawnymi produktami, a nie odpadami pochodzenia zwierzęcego i inne. Istnieje także podział na karmy z przeznaczeniem dla kotów domowych i kotów hodowlanych, gdzie zapotrzebowanie na składniki odżywcze i energię różnią się między sobą. Karmy mokre, dopełniają bardzo bogatą ofertę.

HAPPY CAT

Nasza hodowla, wraz z zaprzyjaźnioną przez kilka lat z powodzeniem testowała karmy HC. Efekty były bardzo dobre, więc postanowiliśmy zająć się także dystrybucją karm tej marki w Polsce oraz rozpocząć prowadzenie Klubu Hodowcy Happy Cat. Karmy HC można spotkać na większości wystaw Kotów Rasowych w Polsce.

Najwyższa jakość i zróżnicowanie oraz dbałość o klienta, którym jest KOT, spowodowała, że karmy tej marki są przez nas polecany do żywienia kociąt oraz dorosłych kotów.

Jeśli nie wiesz jak prawidłowo odżywiać swojego kota - napisz do nas.